TTF SENYÖR BAHAR KUPASI TURNUVASI PAZAR GÜNÜ YAPILAN ÖDÜL TÖRENİ İLE SONUÇLANDI...

Türkiye Tenis Federasyonu Senyör  Bahar Kupası Tenis Turnuvası     23 Nisan - 01 Mayıs  2016 tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiştir. Turnuvanın ödül töreni 1 mayıs pazar günü sporcuların,davetlilerin ve Mersin Yenişehir Kaymakamı sayın Mustafa Özarslan'ın katılımıyla yapılarak sonuçlanmıştır.

Turnuvaya  Adana, Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Balıkesir, ve Mersin’den 12 kategoride 36 bayan, 81 erkek olmak üzere toplam 117 sporcu katılmıştır.

Bu turnuvada sporcuların almış olduğu puanlar Dünya Şampiyonasına katılacak “ Senyör Türk Tenis Milli Takımı” nın oluşmasında da büyük önem arz etmektedir.

Mersin’de Tenis sporunun lokomotifi olan kulübümüz bu ve  buna benzer turnuva organizasyonları ile Türkiye çapında Mersin’inin  tanıtımı açısından büyük önem taşımakta olup  turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Mersin Tenis Yelken ve Yüzme Kulübüne, bu ve buna benzer organizasyonlarda maddi, manevi destek veren tüm Kurum, kuruluşlara ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.
SONUÇLAR...