TTF MERSİN SENYÖR HAFTASONU TENİS TURNUVASI SONA ERDİ..

Türkiye Tenis Federasyonunun 2022 yılı faaliyet programında yer alan TTF MERSİN SENYÖR HAFTASONU TENİS TURNUVASI  6 Ekim  2022 perşembe günü başlamış ve 9 Ekim  2022 pazar günü  oynanan final maçları ile son bulmuştur.

Ülkemizin her köşesinden şehrimize ve kulübümüze gelen sporcularımızla birlikte Turnuvamıza  Toplam 6  kategoride, Kadınlarda 16  Erkeklerde ise  46  olmak üzere toplam  62 sporcumuz iştirak etmiştir.

Kıyasıya mücadelenin yapıldığı ve kaliteli maçlara sahne olan turnuvamıza İstanbul,Ankara,İzmir,Hatay,Diyarbakır,Kahramanmaraş,Hatay,Elazığ,Adıyaman,Karaman,Kilis,Adana ve Mersin’den sporcular  katılmıştır.

Kulübümüzü temsilen turnuvaya katılan sporcularımızdan 50+ Bayanlarda HATİCE GÜLÇİN ESKANDARİ, yine sporcumuz  olan LÜLÜFER TAMER ile final oynayarak şampiyon olmuştur. 55+ Erkeklerde ise VELİ ÜMİT ATİK  yine sporcumuz olan HALİT PEÇİNKAYA ile final oynayarak  şampiyon olmuştur.

Diğer katılımcı sporcularımızdan  35+ Erkeklerde ise  İSA GEVREK final oynayarak ikinci olmuştur.

Sporcularımızı bu üstün başarılarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Katılımcı desteklerinden dolayı tüm sporcularımıza da  ayrıca teşekkür eder bir sonraki turnuvalarda başarılar dileriz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm Kamu Kurum ve kuruluşlara, Turnuvanın  Başhakemi  sn.Ferdat  ŞARA ve ekibine, tüm turnuvalarımızda bizlere sağlıkçı desteğinde bulunan sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

 

KATEGORİ GRUPLAR SIRA DERECEYE GİRENLER
35+ERKEKLER 1.GRUP 1. ÖZGÜR KOÇAK
2. İSA GEVREK
40+ERKEKLER 1.GRUP 1. EVREN SAYGIN
2. İDRİS YAKAR
50+ERKEKLER 1.GRUP 1. İHSAN SABRİ ÖZTÜRK
2. FERHAT KARAKÜTÜK
55+ERKEKLER 1.GRUP 1. VELİ ÜMİT ATİK
2. HALİT PEÇİNKAYA
30+KADINLAR 1.GRUP 1. ÖZNUR ATEŞ
2. FATMA DOĞRU
50+KADINLAR 1.GRUP 1. HATİCE GÜLÇİN ESKANDARİ
2. LÜLÜFER TAMER