TTF MERSİN SENYÖR HAFTASONU TENİS TURNUVASI SONA ERDİ...

Türkiye Tenis Federasyonu  Mersin Senyör Haftasonu  Tenis Turnuvası  14-17  Mart   2019 tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş,                                                                       Pazar günü oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza  İstanbul,İzmir,Konya,Hatay,Kahramanmaraş,Balıkesir,Karaman,Adana ve Mersin’den  Toplam 7 kategoride  Erkeklerde 39 sporcu, bayanlarda ise                                16 sporcu katılmıştır.

Kulübümüzü temsilen katılan sporcularımızdan bayanlarda  Işıl OVACILLI  şampiyon olmuş,  Serpin GİZİR  de final oynayarak ikinci olmuştur.

Erkeklerde ise  Ferhat AKKAYA, Aykut TEKİN ve Halit PEÇİNKAYA şampiyon olmuş, Göktay OKÇU ve Fikret ARPAÇ da  final oynayarak ikinci olmuşlardır.

Sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Tüm katılımcı sporcularımıza da katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, Turnuvanın  Başhakemi  sayın Atila  Kökver  ve ekibine,                                        sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

 

SONUÇLAR

KATEGORİ

 1.

2.

ERKEK 35+TEK

FERHAT AKKAYA

MEHMET ŞİMŞEK

ERKEK 40+TEK

HALİT PEÇİNKAYA

UFUK DOKUZOĞLU

ERKEK 45+TEK

AZİZ KARAKOYUN

GÖKTAY OKÇU

ERKEK 50+TEK

LEVENT KARAPINAR

FİKRET ARPAÇ

ERKEK 55+TEK

AYKUT TEKİN

LEVENT ALPALTAŞ

KADIN 35+TEK

IŞIL OVACILLI

YASEMİN FİDAN

KADIN 45+TEK

FERAY AKYILMAZ

SERPİN GİZİR