TTF MERSİN SENYÖR HAFTASONU TENİS TURNUVASI SONA ERDİ.

Türkiye Tenis Federasyonu  Mersin Senyör Haftasonu  Tenis Turnuvası 7/10 Ekim  2021 tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş,  Pazar günü oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza İstanbul,İzmir,Antalya,Konya,Gaziantep, Malatya,Hatay,Osmaniye, Adıyaman,Adana ve Mersin’den  Toplam 9 kategoride  Erkeklerde 50 sporcu, bayanlarda ise  30 sporcu katılmıştır.

Kulübümüzü temsilen katılan sporcularımızdan bayanlarda  Emine İNANGİL ve Necla BAYIROĞLU  erkeklerde ise  Aykut TEKİN şampiyon olmuştur.

Diğer katılımcı sporcularımızdan bayanlarda Berna ŞANLI, erkeklerde ise   Ferhat AKKAYA, Gökhan ÖZDEMİR, Fikret ARPAÇ ve Metin KAMİLOĞLU  final oynamışlardır.

Başarılarından dolayı sporcularımızı tebrik eder,başarılarının devamını dileriz. Tüm katılımcı sporcularımıza da katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, Turnuvanın  Başhakemi  sayın Faruk KÜRECİ  ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

ERKEKLER    BAYANLAR
30+ ERKEK 1 ÖZCAN KOÇAK 35+ KADIN 1 EMİNE İNANGİL
2 EREN EMRE 2 CEREN AYKURT
           
40+ ERKEK 1 MEHMET ŞİMŞEK 40+ KADIN 1 NEJLA BAYIROĞLU
2 FERHAT AKKAYA 2 BERNA ŞANLI
           
45+ ERKEK 1 OĞUZHAN AKSOY 50+ KADIN 1 SANİYE KANDIRMAZ
2 GÖKHAN ÖZDEMİR 2 SEVİM YÖNET
           
50+ ERKEK 1 İHSAN SABRİ ÖZTÜRK      
2 HASAN KARAKAYA    
           
55+ ERKEK 1 AYKUT TEKİN        
2 FİKRET ARPAÇ    
           
60+ ERKEK 1 LEVENT ALPALTAŞ      
2 METİN KAMİLOĞLU