TTF BÜYÜKLER KIŞ KUPASI -2 TURNUVASI SONA ERDİ...

Türkiye Tenis Federasyonu  BÜYÜKLER KIŞ KUPASI - 2 TURNUVASI 20/24 Mart 2023  tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş, 24  Mart 2023 Cuma   günü  oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza,İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,Bursa,Hatay,Şanlıurfa,Aksaray,Şırnak, Adana  ve  Mersin’den  2 kategoride  Erkeklerde, 28  Bayanlarda, ise 15  sporcu olmak üzere toplam 43 sporcu katılmıştır.

Turnuvamıza sporcu, antrenör  ve  ailelerinin de katılımı ile kulübümüzde beş gün boyunca  şölen havası oluşmuş ve kaliteli oyunlar sergilenmiştir.

Turnuvamıza katılan tüm  misafir sporcularımıza ve Kulübümüz altyapı sporcularımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Düzenlenen Ödül Töreninde Dereceye giren sporcularımıza Ödüllerini Yönetim Kurulu Üyelerimiz  Sn Avni Sönmez, Sn Ömer OK  Sn Şemsi Özcan, Sn Nebil Gündüz ve üyemiz Sn Zülküf Aslan birlikte takdim etmişlerdir.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, turnuvanın Başhakemi  Sn Ferdat ŞARA ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

Erkek Büyükler TEK

 

1.CEM ATLAMIŞ

2.EMRE ATLAMIŞ

 

Kadın Büyükler TEK

 

1.SOFİA SAYEK

2.ESİLA TOKLU

 

Erkek Büyükler ÇİFT

 

1.C. ATLAMIŞ -E. ATLAMIŞ

2.M. ARGUN-M.E. ELMAS

 

Kadın Büyükler ÇİFT

 

1.E. TOKLU-D. YAĞIZEFE

2.N. DELİCE-B. GÜNDÜZ