TTF 16 YAŞ SONBAHAR KUPASI TÜRKİYE SERİSİ TURNUVASI SONA ERDİ...

Türkiye Tenis Federasyonu 16 YAŞ SONBAHAR KUPASI TÜRKİYE SERİSİ TURNUVASI 16/20 Ekim 2023  tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş, 20 Ekim 2023 Cuma günü oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza,İzmir,Antalya,Kocaeli,Hatay,Trabzon,Düzce, Adana ve Mersin’den  2 kategoride toplamda  32 sporcu katılmıştır.

Turnuvamıza sporcu, antrenör  ve  ailelerinin de katılımı ile beş gün boyunca  kulübümüzde kaliteli oyunlar sergilenmiştir.

Kulübümüzü Temsilen Turnuvaya katılan sporcularımızdan FURKAN ALİ BOZOKLAR  Tek erkeklerde şampiyon olmuştur.

Çift Erkekler kategorisinde ise  FURKAN ALİ BOZOKLAR  ve yine altyapı sporcumuz olan RÜZGAR EFE YILDIRIM ile birlikte şampiyon olmuşlardır.

Sporcularımızı bu üstün başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca desteklerini esirgemeyen ailelerini ve Mersin Tenis Akademisi Antrenörlerimizi de kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Turnuvamıza katılan tüm misafir sporcularımıza,velilerimize ve kulübümüz Altyapı sporcularımıza da katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlaraturnuvanın Başhakemi  Sn.Fırat KÖKVER ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

TEK ERKEKLER
1.Furkan Ali Bozoklar
2.Muhammed Eren Çavuş
 
TEK KADINLAR
1.Miray Müge Kesal
2.Esin Urkan
 
ÇİFT ERKEKLER
1.Furkan Ali Bozoklar-Rüzgar Efe Yıldırım
2.Muhammed Eren Çavuş-Hüseyin Tuna Çavuş
 
 
ÇİFT KADINLAR
1.Miray Müge Kesal- Nil Delice
2.Makbule Helin Güngör-Çağla Kesten