TTF 12 YAŞ HAFTASONU TURNUVASI SONA ERDİ...

Türkiye Tenis Federasyonu  12 YAŞ HAFTASONU TURNUVASI 8/11  Aralık 2022 tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş, 11 Aralık 2022 Pazar  günü  oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza,İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,Konya,Gaziantep,Muğla,Samsun,Diyarbakır,Mardin,Adana  ve  Mersin’den  2 kategoride  Erkeklerde, 42  Bayanlarda, ise 26  sporcu olmak üzere toplam 68 sporcu katılmıştır.

Turnuvamıza yoğun ilgi olmuş sporcu, antrenör  ve  ailelerinin de katılımı ile dört gün boyunca  kulübümüzde şölen havası oluşmuştur.

Kulübümüzü temsilen turnuvaya katılan sporcularımızdan  Bayanlarda Eliz OVACILLI  Erkeklerde ise Hüseyin Diren ÖZCAN  şampiyon  olmuştur.

Bu başarılarından dolayı Sporcularımızı, Desteklerini esirgemeyen ailelerini ve Mersin Tenis Akademisi Antrenörlerimizi kutlar, başarılarının  devamını dileriz.

Turnuvaya katılan tüm Altyapı sporcularımıza da katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Düzenlenen Ödül Töreninde Dereceye giren sporcularımıza Ödüllerini Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Ömer OK  ve Turnuvanın Başhakemi Sn. Ferdat ŞARA  birlikte takdim etmişlerdir.

Çevre illerden, şehrimizden ve kulübümüzden katılan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize  ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, turnuvanın Başhakemi  Sn. Ferdat ŞARA ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

 

ERKEKLER    BAYANLAR
1. GRUP   1. GRUP
1 MEHMET GÜNDÜZ YILDIZ   1 ELİZ OVACILLI
2 YUSUF OĞUZ   2 ECE ÖZSOY
2. GRUP   2. GRUP
1 CEVDET BATU BASKIN   1 NEV GÖDEKLİ
2 BATU TOLUNAY TOYBUKOĞLU   2 ŞEVVAL YURDUNKULU
3. GRUP   3. GRUP
1 HÜSEYİN DİREN ÖZCAN   1 DEFNE ARSLAN
2 BARIŞ TOPRAK KÜÇÜKBEY   2 TUANA BENAN ASLAN
4. GRUP   4. GRUP
1 FIRAT ÖZTÜRK   1 ADEN KELEŞ
2 ALP DORUK ÇETİNKAYA   2 NEHİR ÖZDEMİR
5. GRUP    
1 RAŞİT SOFİ      
2 MAHİR SOFİ