TTF BÜYÜKLER KIŞ KUPASI TÜRKİYE SERİSİ TURNUVASI SONA ERDİ.

Türkiye Tenis Federasyonu Büyükler Kış Kupası Türkiye Serisi Turnuvası 20/27 Şubat  2021 tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş, Cuma ve Cumartesi  günü  oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,Hatay,Aydın,Aksaray,Muğla,Gaziantep,Diyarbakır,Kayseri,Bursa,Adana ve Mersin’den  2  kategoride  Erkeklerde 57  Bayanlarda ise  30 olmak üzere, toplam 87 sporcu katılmıştır.

Turnuvamıza yoğun ilgi olmuş sporcu, antrenör  ve  ailelerinin katılımı ile sekiz gün boyunca  kulübümüzde kaliteli oyuncular sayesinde güzel seyirlik oyunlar ile bir tenis şöleni havası oluşmuştur..

Çevre illerden,şehrimizden ve kulübümüzden katılan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize  ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, turnuvanın Başhakemi  sn.Faruk Küreci  ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

 TEK ERKEK 1 FURKAN SELÇUK KERİÖZ   TEK KADIN 1 DURU YAĞMUR DURGUN
2 ENES KOÇU   2 ZEYNEP ERBAKAN
             
ÇİFT ERKEK 1 HASAN BAŞARAN ŞİMŞEK   ÇİFT KADIN 1 ZEYNEP ERBAKAN
ÇAĞDAŞ ULUKAN   DEFNE ERBAKAN
         
2 FURKAN SELÇUK KERİÖZ   2 MİHRİŞAH YAPICI
UTKU KEREM BİBERLİ   EDA NUMANOĞLU