TTF 8-9-10 YAŞ HAFTASONU TURNUVASI SONA ERDİ...

 TTF  8-9-10 YAŞ HAFTASONU TURNUVASI  2/5  Haziran 2022 tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş, 5 Haziran 2022 Pazar   günü  oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza,Hatay,Konya,Gaziantep,Diyarbakır,Mardin,Adana ve Mersin’den  6  kategoride  9/10 yaş Erkeklerde,70 - 9/10 yaş Bayanlarda, 33 ve 8 yaş Erkek ve Bayanlarda ise 20 sporcu olmak üzere toplam 123 sporcu katılmıştır.

Turnuvamıza yoğun ilgi olmuş sporcu, antrenör ve ailelerinin katılımı ile dört gün boyunca  kulübümüzde şölen havası oluşmuştur.

Kulübümüzü temsilen turnuvaya katılan sporcularımızdan  9 Yaş erkeklerde EYMEN ÇINAR YÜĞRÜK  Final oynamıştır. Sporcumuzu tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Dereceye giren sporcularımıza Ödüllerini Kulüp başkanımız sn.Ahmet Atakan Yönetim Kurulu üyelerimiz sn.Aksel Kumdereli, sn.Selim Demir, Kulüp Üyelerimiz sn. İlker Ovacıllı,  sn.Bilgehan Yaşa, sn.Şemsi Özcan ve Kulübümüzün  Tenis Annesi sn. Işıl Ovacıllı birlikte takdim etmişlerdir.

Çevre illerden, şehrimizden ve kulübümüzden katılan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize  ve ailelerine katılımlarından dolayı  teşekkür ederiz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, turnuvanın Başhakemi  Sn. Ferdat ŞARA ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

9 YAŞ   KIZLAR SIRALAMA   10 YAŞ   KIZLAR SIRALAMA
1. GRUP   1. GRUP
1 ARYA EKMEKÇİ   1 ELİSSA DURMAZ
2 LENA GELEGEN   2 ZEYNEP ADA UYAR
         
2. GRUP   2. GRUP
1 NEHİR GÜNER   1 SOFİA DURMAZ
2 HANZADENİL ŞAHİN   2 ECEM TAŞKIN
         
9 YAŞ   ERKEKLER SIRALAMA   3. GRUP
      1 YAREN KORKMAZ
1. GRUP   2 ALMİRA ÇETİNKAYA
1 MÜCTEBA KORKMAZ      
2 KAYRA YAŞA      
         
2. GRUP   10 YAŞ   ERKEKLER SIRALAMA
1 MUSTAFA EYMEN DİKİLİTAŞ      
2 ORHAN EFE AKTAŞ   1. GRUP
      1 SÜLEYMAN EFE ASLANER
3. GRUP   2 RÜZGAR DEMİR DURU
1 RÜZGAR BOYACIOĞLU      
2 MWAFAQ ANKA   2. GRUP
      1 HASAN ALDİAB
4. GRUP   2 CEMYILANCI
1 SAMİ KORKMAZ      
2 İSMAİLHAMZA AYDIN   3. GRUP
      1 ARMAN RÜZGAR DURUDİLEK
5. GRUP   2 AREN MERT ÇAY
1 ZEYD MANJOUNA      
2 EYMEN ÇINAR YÜĞRÜK      
         
6. GRUP      
1 KEREM ÇALIM      
2 SERVAN TEMEL