TTF 12 YAŞ HAFTASONU TURNUVASI SONA ERDİ...

Türkiye Tenis Federasyonu 12 YAŞ HAFTASONU TURNUVASI    

15/18 Haziran 2023  tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş, 18 Haziran 2023 Pazar  günü  oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza,İstanbul,Ankara,İzmir,Konya,Gaziantep,Malatya,Hatay,Kahramanmaraş, Mardin, Adana  ve  Mersin’den  2 kategoride  Erkeklerde, 41  Bayanlarda, ise 31  sporcu olmak üzere toplam 72 sporcu katılmıştır.

Kulübümüzü temsilen turnuvaya katılan sporcularımızdan Aras KAVAK  grubunda final oynayarak ikinci olmuştur.

Bu başarısından dolayı Sporcumuzu, Desteklerini esirgemeyen ailesini ve Mersin Tenis Akademisi Antrenörlerimizi kutlar, başarılarının  devamını dileriz.

Turnuvamıza katılan Altyapı sporcularımıza, tüm misafir sporcularımıza ve velilerimize katılımlarından dolayı ayrıca teşekkür eder. sonraki turnuvalarda başarılar dileriz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, White Badge Hakemlerimizden İlk Ulusal Başhakemlik görevini başarılı bir şekilde tamamlayan Turnuvamızın Başhakemi Sn.Fırat KÖKVER  ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

H-T 19/6/2023

 

SONUÇLAR

GRUPLAR ŞAMPİYON (1.) FİNALİST (2.)
ERKEKLER 1. GRUP D. GEZGİNCİ E. AYDIN
ERKEKLER 2. GRUP C.Y. KILIÇ M.A. BÜLBÜLOĞLU
ERKEKLER 3. GRUP B. BANAK A. KAVAK
ERKEKLER 4. GRUP D.A. GÜCENMEZ R. KARAKOYUNLU
ERKEKLER 5. GRUP A.KAPUKAYA T. KARAKOYUNLU
     
GRUPLAR ŞAMPİYON (1.) FİNALİST (2.)
KIZLAR 1. GRUP E. ASLANER E. ÖZSOY
KIZLAR 2. GRUP B. BAYRAKTAROĞLU D. ELMAS
KIZLAR 3. GRUP S. DOĞAN S. KURTUL
KIZLAR 4. GRUP E.N. İNAL A. ADORAN