TEKERLEKLİ SANDELYE TÜRKİYE TENİS ŞAMPİYONASI

Mersin Büyükşehir  Belediyesi  sponsorluğunda  18 -20 Kasım  2015 tarihlerinde Kulubümüz  kortlarında  ilk defa düzenlenen Tekerlekli Sandelye Tenis Türkiye Şampiyonası 

20 kasım 2015 Cuma günü oynanan  final maçlarının ardından ödül töreni İl protokolünün de katılımıyla yapıldı.

Tekerlekli Sandelye  Tenis Türkiye Şampiyonası’na  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya,Erzurum,Manisa ve Bartın dan  Küçükler,Erkekler  ve Kadınlar kategorisi olarak  40 sporcu katılmıştır.

Bu turnuvada  Kulübümüzü  Tekerlekli Sandelye Tenisi  Milli  sporcumuz  olan Oğuzhan Güneş  Başarıyla temsil etmiş ve şampiyon olmuştur.

Sporcumuzu tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor  Federasyonu organizatörlüğünde  yapılan bu turnuva Mersin’in tanıtımı açısından da  büyük önem kaydetmiştir.

Mersin Tenis Yelken ve Yüzme Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Birol GELBUL, bizlerden desteklerini esirgemeyen ana sponsorumuz Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Burhanettin Kocamaz’a , Engelli Federasyon Başkanı Sayın İlhami Kılınçkaya'ya, Vali Yardımcımız Sayın Cezmi Türk Göçer, Vali Yardımcımız Sayın Ogün Bahadır ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür etti..