MERSİN DRAGON FESTİVALİ 2017

Sayın Üyemiz, Mersin de yaklaşık 50 kurum ve şirketin katılımıyla bu sene 6.sı gerçekleştirilecek olan dragon festivalinde(kano kürek yarışması) Tenis Kulubü olarak bizde takım kurmayı düşünüyoruz. Her takım 16 kürekçi +1 davulcudan oluşuyor. Son kayıt tarihi 01 Mayıs 2017 dir. Öncesinde antrenman düzenleyip, eğitimini alacağız. Katılım ücreti 330 TL. Bilginize sunarız.

Müracaat Tel: 0324 327 29 39 - 0530 289 19 89

 

AKDENİZ DRAGON FESTİVALİ 

 

Bu yıl Mersin'de 6’cısı yapılacak olan festival, kurumlararası tanışma, eğlence, yarışma, reklam ve ürün satışı yapma olanağı sağlayan uluslararası bir festivaldir.

 

Bölgedeki tek kurum içi motivasyon etkinliği olan dragon festivali; her yıl olduğu gibi bu yıl da Mersin de daha geniş kitleleri bir araya getirerek çok daha büyük bir organizasyona imza atacak.

 

Firmalarla kıyasıya rekabet edeceğiniz; çalışanlarınıza takım olma bilinci oluşturan fuar, tanışma, canlı müzik gösterileriyle harika bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak olan organizasyonumuz ile ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıdaki gibidir...

 

 HAYDİ, SİZDE FİRMANIZIN TAKIMINIZI KURUN, BÜTÜN BİR YILIN STRESİNİ KÜREK ÇEKEREK ATALIM…

 

 Takımlar Nasıl Kurulur;

16 Kürekçi, 1 Davulcu olmak üzere 17 kişiden oluşur. (en az 4 bayan olmak zorundadır.)
Kurum çalışanları, Müşterileri, Bayileri, Tedarikçileri ve Kurum çalışanlarının yakınları yarışmacı olarak katılabilirler.
 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

• Kano kiralama bedeli,


 • 1 adet 3x3 gölgelik çadır,

• 1 adet (60x140 cm) kurumsal logolu takım flaması,

• Yarış için gerekli ekipmanlar (tekne, kürekler, can yelekleri v.b.),

• İki gün boyunca tüm etkinliklere yarışmacı ve davetlilerin ücretsiz katılımı,

• Erken kayıt yaptırdığınız ay kadar antrenman hediye.

• Tanıtım olanakları, (Marka teşhir alanlarında, Yazılı ve Görsel basında, Web sitesinde, Sosyal Platformlarda, Bültenlerde ve Baskılı malzemelerde logo kullanım hakkı,)

 

    Dünyada geniş kitleleri bir araya getiren, hızla gelişen takım sporlarının başında yer alan Dragon Festivali Türkiyede de aynı hızla yaygınlaşmaktadır. Bu yıl Mersin'de 5.si  yapılacak olan festival, kurumlararası tanışma, eğlence,  yarışma, reklam ve ürün satışı yapma olanağı sağlayan uluslararası bir festivaldir.

                   Festivalimiz 2013 yılında Mersin geneli 25 FİRMA 375 KÜREKÇİ 3000  DAVETLİ;  2014,2015, katlanarak devam ederek 2016 YILINDA İSE 50 FİRMA 714 KÜREKÇİ 5000  DAVETLİ katılımıyla gerçekleşmiştir.

v 2013 -2014-2015-2016 DRAGON FESTİVALİ KATILIMCILARIMIZDAN BAZILARI


   AKİB,AVES,ARKAS,ÇİMSA,SERTEL HIRDAVAT,TEKNOPANEL,YILDIZ ENTEGRE, BERDAN CİVATA,MNG KARGO,TEMSA,SÜPERONLİNE,TarsusOSB,ŞİŞECAM,ÇİMSATAŞ,KOLUMAN,MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI,PMS MEDİKAL,AKY TEKNOLOJİ,MERCAĞ LOJ.,ALTUN LOJ.,BOSHPORUS,BATI GROUP,DTO,MERSİNGİAD,BEYAZKULE KOL.,TÜRKTELEKOM,KINAY LOJ.,SİKA YAPI,AKYILDIRIM SİĞ.,NOVANA OTEL,ENGLİSH TİME,YDS ACADEMİ,YACT LOJ.,ATAKO,ARBELLA,BORANLAR,CAAŞ,D&S DANS,DERYA OTO.,EREN TARIM,ECZACILAR ODASI,FOR GIDA,CANLAR TİC,OSF TAŞIMACILIK,SİSTEM TIP,PALM CİTY,ÖZALTIN AHŞAP,ÖZBAL BORU,TEYK DENİZCİLİK.,HAYAT KİMYA,ÇUKUROVAÜNİ. IDSCAN