KULÜBÜMÜZÜN OLAĞAN GENEL KURULU ÇOK SAYIDA ÜYEMİZİN KATILIMI İLE YAPILDI. YENİ BAŞKANIMIZ SN. AHMET ATAKAN

Başkanımız  Sayın Ahmet ATAKAN'IN  Üyelerimize Bildirisi.

 

Çok değerli üyelerimiz,

Mersin Tenis, Yelken ve Yüzme İhtisas Kulübünün 11 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında oylarınız ile kulübümüzün yeni Yönetim Kurulu aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

ASİL                                    YEDEK     

Ahmet Atakan             Ali Özkurt

Avni Sönmez                Halit Bezek

Melih Aydoğdu             Berna Sanlı

Hakan Öztürk               Recep Kaleci

İlkim Tahinci                Ayşe Aygar

Mahmut Antalyalı        Ahmet Yücesoy 

Gökhan Özdemir        Ümit Atik

 

Tüm üyelerimize katılımları için teşekkür eder, yeni Yönetim Kurulumuzun kulübümüze hayırlı olmasını dilerim. Olagan Genel Kurulumuza katılamayan üyelerimiz için gerçekleştirmeye çalışacağımız hedef projelerimizi ve programlarıımızı  burada yazarak anlatmak istiyorum.

Olağan Genel Kurulumuzda yaptığım konuşmada da belirttiğim gibi yeni Yönetim Kurulumuzun en önemli projesi ve hedefi sahibi olduğumuz 36 dönüm arazi üzerine yeni kulüp tesisimizi inşa etmektir.

Mevcut tesislerimizde  lokanta mutfağı, lokanta tuvaletleri ve soyunma odaları en kısa süre içinde yenilenecektir.  Eski kulüp müdürümüz Sayın Sedat Koçhan bu Pazartesi günü tekrar iş başı yapacaktır.

Bugün aldığım bir bilgi neticesinde ; Ata Tenis Kulübü ihalesinin Temmuz ayında yapılacağı konusunda  tarafımıza yanlış   bilgi verildiğini üzülerek öğrenmiş durumdayım. Yanlış bilglendirme için özür diler, altyapı çalışmaları için mevcut kiracı ile görüşmelerimizin devam edeceğini bilgilerinize sunarız.

Güçlü bir tenis akademisi kurularak kulübümüzden ilk 100’e girecek başarılı uluslararası  tenisçiler yetiştirilmeye çalışılacaktır.

2018 yılında Mersin CUP yeniden  başlatılacaktır. Komşumuz Yelken kulübü ile yapacağımız antlaşma ile tüm üyelerimizin Yelken Kulübü tesislerinden ve eğitimlerinden faydalanmaları ve Yelken Kulübü üyelerinin de bizim tesislerimiz ve eğitimlerimizden yararlanmaları sağlanacaktır. İlk yapacağımız Yönetim Kurulu toplantısında alacağımız karar ile kulübümüze üye olmayan giremeyecektir. Giriş kapımız önündeki kulübe eski yerine taşınacaktır. Alt yapı oyuncularımız yakından takip edilecek ve düzenli olarak veli toplantıları düzenlenerek hocalardan sporcu performans raporları alınacaktır.

Değerli üyemiz, şehirlere kimlik kazandıran bazı kurumlar vardır. Kulübümüz Mersin şehrimiz için bu nitelikte bir kurumdur. Bu kulübü  geliştirmek, güzelleştirmek, büyütmek ve kullanarak  yaşatmak hepimizin sorumluluğudur. Bizler Yönetim Kurulu üyeleri olarak hepimizin bu sorumluluğunu yerine getirmesini yönetmek üzere göreve talip olduk. Bunun bilincindeyiz ve hepberaber çalışarak ve üzerimize düşen görevleri yaparak amaçlarımıza kısa zamanda ulaşabileceğimize inanıyoruz. Yolumuzun açık olmasını diliyor Yönetim Kurulumuz adına hepinize saygılarımı sunuyorum.

Ahmet Atakan

Mersin Tenis,Yelken ve Yüzme Kulübü

Yönetim Kurulu Başkanı