KULÜBÜMÜZ YİNE BİR ETKİNLİKTE BİR ARAYA GELDİ.

21 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 13:00 de düzenlenen etkinlik son iki ay içerisinde kulübümüze katılan  200 yeni üyemize kulübümüze hoş geldiniz demek ve mevcut üyelerimiz ile tanıştırmak ve birliktelik sağlamak amacıyla düzenlenmiş  ve yoğun bir katılım sağlanmıştır.

Döner partisi eşliğinde yapılan etkinliğimiz üyelerimizden de olumlu bir not alıp amacına ulaşmıştır.

Etkinlikte bir konuşma yapan Kulüp Başkanımız sn. Ahmet Atakan, Yeni üyelerimizin de katılımıyla daha da güçlendiklerini belirterek kulübümüzün geleceğinin daha da parlak hale geldiğini bildirdi.

Kulübümüzün tarihi ve 2020-2023 yılları döneminde yapılan faaliyetler hakkında bilgi veren Başkanımız, Kulübümüzün maddi sorununun büyük ölçüde bittiğini ve önümüzdeki yıllarda daha önce 4 yıl üst üste yapılan MERSİNCUP CHALLENGER turnuvalarını önümüzdeki yıllarda yeniden düzenlemek için gerekli çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Başkanımız ayrıca 2005 yılında kulübümüze  kazandırılan  Tesis arsamızla ilgili de önümüzdeki aylarda imar durumunun netleşeceğini ve kulübümüz üyeleriyle istişare edilerek kulübümüz için en uygun ve en kazançlı bir şekilde değerlendirileceğinin müjdesini verdi.

 

Kulübümüzde Yapılan 2020 / 2023  Faaliyetleri

Kulüp Güney kısmına Cam Panel ve Çim çit yapılarak denizin görülmesi sağlandı.

Restaurant  Mutfağının komple  Yenilenmesi

Restaurant  Mutfağına  Soğuk Hava deposu yapılması.

Misafir Tenisçiler için soyunma kabinleri,  WC ve lavabo yapılması

Kulüp Binamızın Dış cephe onarımı ve boyanması.

Restaurant güney kısmına otomatik Pergole güneşlik yapılması

Mevcut Beton Kortumuzun onarılıp boyanması ve yeniden kullanıma açılması.