CUMHURİYETİMİZİN 100.YILINI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLADIK…

28 EKİM 2023 TARİHİNDE CUMHURİYETİMİZİN 100.YILINA ÖZEL DÜZENLEDİĞİMİZ  BALOMUZA YAKLAŞIK 170 ÜYEMİZ KATILMIŞ,BÜYÜK BİR SEVİNÇ,COŞKU VE BİRLİKTELİKLE CUMHURİYETİMİZİN 100.YILINA YAKIŞAN BİR KUTLAMA OLMUŞTUR.

GECEYE HİTABEN BİR KONUŞMA YAPAN BAŞKANIMIZ  SN.AHMET ATAKAN KULÜBÜMÜZÜN GEÇMİŞ YILLARDAKİ SÜRECİNE,BUGÜNLERE KADAR YAŞATILMASINA VE YENİ HİZMETE GİREN TERAS RESTAURANTIMIZLA DAHADA ETKİN GÜZEL ORTAMLAR OLUŞTUĞUNA VURGU YAPARAK ÜYELERİMİZDEN KULÜBÜMÜZÜ DAİMA AKTİF OLARAK KULLANMALARI DİLEKLERİNDE BULUNDU.

BAŞKANIMIZ KURUCU ÜYELERİMİZE DE SONSUZ TEŞEKKÜR EDEREK,ONLARIN ÖNGÖRÜSÜ VE EMEKLERİ SAYESİNDE KULÜBÜMÜZÜN BUGÜNLERE GELDİĞİNİ UNUTMAMALIYIZ DEDİ.

BAŞKANIMIZ GECEYİ ORGANİZE EDEN BAŞTA YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ,SN AYŞE AYGAR’A SN.BİRCAN KUMRU’YA  KOMİTEYİ OLUŞTURAN  SN.SERAP ERGENE’YE SN.DİLA ARAL’A VE RESTAURANT İŞLETMECİLERİMİZ SN.UMUT KINIK’A VE SN.KEMAL BERK AKIN’A TEŞEKKÜR EDEREK BU TÜR ETKİNLİKLERİ DEVAM ETTİRMELERİNİ DİLEDİ.

BU VESİLE İLE GECEMİZE KATILAN TÜM ÜYELERİMİZE KATILIMLARINDAN TEŞEKKÜR EDER, TÜM KULÜP ORGANİZASYONLARIMIZDA DESTEKLERİNİN DEVAMINI DİLERİZ.

 

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN.NİCE 100 YILLARA…