BÜYÜK MERSİN AKADEMİ DERSANESİ İLE PROTOKOL İMZALANMIŞTIR.

ŞEHRİMİZDE HİZMET VEREN BÜYÜK MERSİN AKADEMİ  DERSANESİ İLE SİZ ÜYELERİMİZE ÖZEL FİYAT İNDİRİMİ UYGULANMASI İÇİN PROTOKOL İMZALANMIŞTIR. 

 KAMPANYA PROTOKOLÜ

İş Bu protokol ile Mersin Tenis Yelken ve Yüzme Kulübü Üyeleri ve 1. derece akrabalarına (Anne, Baba, Eş ve Çocuklar), yönelik Üniversite Hazırlık Kursu Programlarının indirimli fiyatlar üzerinden sağlanmasıdır.

Kapsam
Bu protokol Mersin Tenis Yelken ve Yüzme Kulübü üyeleri ve 1. Derece akrabalarına (Anne, baba, eş ve çocuklar), kapsamaktadır.

 Protokolün Süresi Protokol imzalandığı tarihten itibaren 1 yıl geçerlidir.             

 FİYATLANDIRMA İNDİRİM ORANLARI

6.Mersin Tenis Yelken ve Yüzme Kulübü Üyeleri ve 1. derece akrabalarına (Anne, baba, eş ve çocuklar), programlarda liste fiyatı üzerinden %20 oranında indirim uygulanacaktır. Liste fiyatlarının güncellenmesi halinde indirim oranı güncel liste fiyatı üzerinden uygulanacaktır.

1 GÜNCEL LİSTE FİYATLARI VE İNDİİMLİ FİYATLAR 28 ŞUBAT 2023 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR.

sayısal öğrenciler için 2022-2023 öğretim dönemi ikinci yarıyıl ve 2023-2024 öğretim yılı olmak üzere 1,5 yıllık eğitim liste fiyatı 30,000 TL  İNDİRİM ORANI %20 İNDİRİMLİ FİYAT : 24,000 TL

Eşit ağırlık ve sözel öğrenciler için  2022-2023 öğretim dönemi ikinci yarıyıl ve 2023-2024 öğretim yılı olmak üzere 1,5 yıllık eğitim liste fiyatı 25,000 TL  İNDİRİM ORANI %20 İNDİRİMLİ FİYAT : 20,000 TL

 Mersin Tenis Yelken ve Yüzme Kulübü Üyeleri ve 1. derece akrabalarına (Anne, baba, eş ve çocuklar),  üniversiteye hazırlık kurs programlarında liste fiyatı üzerinden % 20oranında indirim uygulanacaktır. Liste fiyatlarının güncellenmesi halinde indirim oranı güncel liste fiyatı üzerinden uygulanacaktır.

 Mersin Tenis Yelken ve Yüzme Kulübü Üyeleri  ve 1. derece akrabalarına (Anne, baba, eş ve çocuklar), kampanya detaylarını internet sitesi üzerinden duyuracaktır.

Kampanya detaylarını kendi web sitesi üzerinden ve sosyal medya hesaplarından firmanın amblem ve logosunu kullanarak duyurusunu yapabilir.

Ödeme şekli kursiyer ile yapılacak mutabakat çerçevesinde düzenlenecektir.

 Öğrenci adayının kayıt sırasında kimlik ibrazı gerekmektedir.

Bu protokol esasları tüm öğrenci adaylarını kapsamaktadır.

Diğer Hususlar

  • Eğitim materyalleri ücretsiz olarak sağlanacaktır.
  • Kursiyer  ilk 15 gün kayıt iptal hakkına sahiptir.
  • Fiyatlara KDV (%8) dahildir.

 

YETKİLİ :TEVFİK ÖZBOLAT    TEL. 0507 699 08 90