ALTYAPI SPORCULARIMIZDAN BAŞARI...

Türkiye Tenis Federasyonu  12 Haftasonu Turnuvası

10/13  Haziran 2021 tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş, Pazar  günü  oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Kulübümüzü temsilen turnuvaya katılan altyapı sporcularımızdan Erkeklerde

Doruk BAYIROĞLU ve Enes Alper CAN, bayanlarda ise ELİZ OVACILLI gruplarında final oyanayarak ikinci olmuşlardır. Sporcularımızı ve Antrenörlerimizi tebrik eder, büyük emek sarf eden velilerimize de ayrıca teşekkür ederiz.

Turnuvamıza İstanbul,Ankara,Antalya,Hatay,Konya,Sakarya,Osmaniye, Adana ve Mersin’den  2  kategoride  Erkeklerde 34  bayanlarda ise 33 olmak üzere, toplam 67 sporcu katılmıştır.

Turnuvamıza yoğun ilgi olmuş sporcu, antrenör  ve  ailelerinin katılımı ile dört gün boyunca  kulübümüzde kaliteli oyuncular sayesinde güzel seyirlik oyunlar sergilenmiştir.

Çevre illerden, şehrimizden ve kulübümüzden katılan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize  ve ailelerine katılımlarından dolayı  teşekkür ederiz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, turnuvanın Başhakemi  sn Ferdat Şara ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

ERKEKLER   KADINLAR
1.GRUP 1. TOPRAK KONYA (MGHSK)   1.GRUP 1. DEFNE ÖZBEK (ATDSK)
2. DORUK BAYIROĞLU (METİK)   2. ZELİHA NİL ÇUKURLUOĞLU (TOPSPİN)
2.GRUP 1. DENİZ BULGAY (ATDSK)   2.GRUP 1. ELVİN VARDAL (ATDSK)
2. ATLAS KESER (ADN.ATLI)   2. ELİZ OVACILLI (METİK)
3.GRUP 1. SÜLEYMAN YILDIZ (FERDİ)   3.GRUP 1. OKYANUS SULTANOĞLU (MBGSK)
2. ENES ALPER CAN (METİK)   2. DURU ÇANGA (ODTÜ)
4.GRUP 1. RÜZGAR ÖZDOĞAN (ANAMUR)   4.GRUP 1. EZGİ YARAŞ (FERDİ)
2. HALİD SAİD KAŞDAŞ (FERDİ)   2. BERAY CANSU ÇETİN (FERDİ)