TTF 14 YAŞ KIŞ KUPASI TÜRKİYE SERİSİ TURNUVASI SONA ERDİ...

Türkiye Tenis Federasyonu 14 Yaş Kış Kupası  Türkiye Serisi Turnuvası

22/28  Ocak 2022 tarihleri arasında kulübümüzde  düzenlenmiş, 28 Ocak cuma  günü  oynanan çekişmeli ve keyifli geçen final maçları ile sona ermiştir.

Turnuvamıza İstanbul,Ankara,İzmir,Sakarya,Antalya,Konya,Adana ve Mersin’den  2  kategoride  Erkeklerde  38  bayanlarda ise 37 olmak üzere, toplam 75 sporcu katılmıştır.

Ana Tablo  maçlarının ikinci günü havanın aşırı soğuk ve yağışlı olması nedeniyle Mersin Tenis Kompleksinde bulunan kapalı kortlarda yapılmıştır.

Turnuvamıza yoğun ilgi olmuş sporcu, antrenör  ve  ailelerinin katılımı ile altı gün boyunca  kulübümüzde kaliteli oyuncular sayesinde güzel seyirlik oyunlar sergilenmiştir.

Çevre illerden, şehrimizden ve kulübümüzden katılan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize  ve ailelerine katılımlarından dolayı  teşekkür ederiz.

Bu tür organizasyonlarda  maddi ve manevi bizlere destek veren tüm  Kamu Kurum ve kuruluşlara, turnuvanın Başhakemi  Sn. Ferdat ŞARA ve ekibine, sağlık sponsorumuz  olan  Mersin IMC hastanesine  ve  emeği geçen herkese teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

SONUÇLAR

Erkekler                                     Bayanlar

1.Serhan Savcı                        1.Nil Delice

2.Çağan Çelik                          2.Çağla Kesten